AKTUALNOŚCI
20.04.2017
Smog Weekend Festiwal

Smog Weekend Festiwal to wydarzenie (20-22 kwietnia), którego celem jest zwrócenie uwagi na zanieczyszczenie powietrza. Pierwszego dnia imprezy (20 kwietnia, godz. 19:00) w klubokawiarni Owoce i Warzywa (Woonerf Traugutta 9) odbędą się wernisaż plakatów antysmogowych i debata z Łódzkim Alarmem Smogowym i Społecznymi Opiekunami Drzew.

więcej »
20.04.2017
DT – skuteczny sposób na projektowanie innowacji

10 maja odbędą się warsztaty “DT – skuteczny sposób na projektowanie innowacji”, które będą się odbywały w ramach Design Thinking Week. Podczas warsztatów będzie można poznać podstawy design thinking, przykłady jego wykorzystania w procesie projektowania innowacji; oraz w praktyce doświadczyć procesu projektowego i przekonać się, że naprawdę działa. Udział w warsztacie jest bezpłatny, zgłoszenia przyjmowane są do 4 maja 2017.

więcej »
19.04.2017
Record Store Day - święto muzyki na OFFie

Już w najbliższą sobotę (22 kwietnia, od godz. 12:00) w klubie DOM w OFF Piotrkowska Center na fanów muzyki czekać będą reprezentanci niezrzeszonych sklepów muzycznych z całej Łodzi i okolic. Tego dnia, na całym świecie, obchodzony jest Record Store Day. Wstęp wolny.

więcej »
18.04.2017
IV ŚNIADANIE AWANGARDOWE

IV Śniadanie Awangardowe odbędzie się 22 kwietnia, godz. 11.00 w klubie LOKAL. Gośćmi spotkania będą Anda Rottenberg, Ewa Partum, Ifi Ude. Śniadania Awangardowe to wpisująca się w obchody Stulecia Awangardy cykliczna inicjatywa Wydziału Kultury UMŁ, która raz w miesiącu gromadzi przedstawicieli wybranych dziedzin świata sztuki i kultury, nie tylko łódzkiej, i ma formę luźnej dyskusji-rozmowy zaproszonych gości

więcej »
Założenia strategii
Nowe logobannery_NPKAudycje Radia ŁódźKonkursyLokale dla kreatywnychcoworkingŁódź Kreuje InnowacjeTelewizja TOYATVP3